Vista clear

28.04.2015 19:57

unavené  a oslabené oči, šedý zákal, cévy

Popis

Vista clear je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. 
Harmonizuje především meridián jater, žlučníku, tlustého střeva, plic, tří zářičů, ledvin a všechny zvláštní energetické dráhy.
Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech: 
Oči, klouby, cévy, srdce, mozek, játra ledviny, tlusté střevo, plíce, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla. 
Vista clear kapsle byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. 
V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Proč právě Vista clear?

Mnoho civilizačních chorob se projevuje degenerací očí - horším zrakem, uší - špatným sluchem, degenerací kostí, kloubů, srdce a cév, vysokým tlakem, senilitou, žlučníkovými, ledvinovými a trávicími potížemi, jako jsou například průjmy, zácpa a psychické potíže. A všude kolem nás je stres. S větší mírou stresu pak klesá i funkce imunitního systému. Jednou je člověk výbušný a vzteklý a jednou zase smutný se strachem z budoucnosti. Život nám může připravit různé životní situace, které pak ovlivňují i naši psychiku.

Snažte se být vyrovnaní a v pohodě. Jedině tak se dají řešit různé životní a zdravotní situace. V žádném věku nepatří člověk do starého železa.

Nemocný člověk je jen jako starší auto. Někdy potřebuje jen umýt a natankovat pohonné hmoty, ale vždy potřebuje vlídné zacházení, ale i trochu trpělivosti, lásku a něhu. Avšak ať jsme staří nebo mladí, měli bychom mít vždy pozitivní přístup k životu a vyhýbat se stresovým situacím. Degenerativní choroby mohou postihovat i mladé lidi a dlouhodobý stres může být jejich příčinou.

Kde se často projevují degenerativní procesy?

U očí jsou to nejrůznější oční choroby, šedý a zelený zákal, ostrost vidění, krátkozrakost, dalekozrakost, světloplachost (člověk nesnáší pohled na ostré sluneční světlo, bílý sníh), a zejména degenerace žluté skvrny oka a úbytek očního barviva, ale i další oční choroby. 
V jedné studii, kde byl 50 osobám se šedým zákalem podáván borůvkový extrakt, se zastavil postup šedého zákalu. 
Vista clear ochraňuje oči, cévy a klouby před poškozením. Posiluje zrak a má antioxidační účinek. Vista clear obsahuje extrakt z plodů borůvek. Možná to vypadá jako něco obyčejného, ale tyto plody mají svoji historii. Letci za druhé světové války si všimli, že po borůvkovém džemu mají lepší noční vidění, a to pak rozpoutalo další výzkum, který časem jejich zkušenosti potvrdil. Borůvky také zlepšují cévní oběh a zásobení buněk kyslíkem. Ostatní byliny působí spolu s borůvkou synergicky a vzájemně se v účincích doplňují. 
Vista clear vychytává volné radikály a zpomaluje stárnutí buněk. Oslabení zraku, únava očí, cév a kloubů je způsobena degenerativními procesy buněk a podle čínské medicíny také nedostatečnou energií v játrech a ledvinách. Neustálé zatěžování očí počítačovými monitory a televizními obrazovkami celý proces podstatně urychluje. 
Porucha metabolismu a také přibývající věk mají vliv na strukturu očních čoček, které ztrácí svoji průsvitnost a vzniká šedý zákal. Degenerativní procesy a poruchy metabolismu jsou také v pozadí zeleného zákalu. Z hlediska čínské medicíny je za zeleným zákalem určitá metabolická porucha ledvin. Celkově se metabolické poruchy mohou podepsat na degeneraci žluté skvrny (macula lutea) na očním pozadí a mohou způsobit zhoršení centrálního vidění. 
Vhodná kombinace pro výživu očí je Levamin + Vista clear.

U kloubů a kostí to jsou různá revmatická onemocnění a zánětlivá onemocnění kostí, kloubů a šlach, artrózy, polyartritida, revma a další degenerativní onemocnění, jako je osteoporóza, dále poruchy funkce kostní dřeně a krvetvorby.

  • · Za bolestmi zad v kříži vězí nedostatečná energie ledvin, močového měchýře a tlustého střeva.
  • · Za bolestmi ramen pak snížená energie tlustého střeva a plic.
  • · Za bolestmi kolen energie ledvin, močového měchýře, ale i žaludku a žlučníku.
  • · A za bolestí kyčlí je to především žlučník a pak i ledviny.

Ledviny mají na starosti minerální a vodní hospodářství a jejich snížená aktivita může způsobovat také otoky dolních končetin a v konečné fázi i celého těla. Když klesá aktivita ledvin, klesá také aktivita lymfatického systému, hormonálního systému a kostní dřeně. 
Krvetvorba a imunita jsou též oslabeny. Když klesá funkce jater a žlučníku, začínají se nám rozpadat kyčelní klouby a šlachy. Podvrkávají se nohy, vznikají výrony kotníků. Dokonce, pokud se nastávající matka nesprávně stravovala, zatěžovala žlučník a v jejím rodě se opakovaly žlučníkové poruchy, může se narodit dítě s kyčelní dysplazií nebo špatně vyvinutými klouby. 
Energetickou harmonizací Vista clearem zejména na meridiánu žlučníku můžeme přispět ke snížení rizika narození potomka se špatně vyvinutými kyčelními klouby. Stejně tak harmonizací stejné dráhy a správnou výživou můžeme zpomalit, zastavit, anebo dokonce zvrátit degenerativní proces kyčelních kloubů. Při správném energetickém postupu a výživě trvá regenerace kyčelních kloubů například u člověka ve věku 35 let asi 7 měsíců. Ovšem pokud je vše v počátečním stadiu degenerace. 
Posílením energetiky těla můžeme předcházet degenerativním změnám všech kloubů, kolen, ramen, kyčlí, prstů, páteře, a třeba se i vyhnout totální endoprotéze kyčelních kloubů. Vhodná kombinace pro výživu kloubů je napříkladSupracid + Vista clear.

U cév to je především zanášení cév cholesterolem, infarkty, mrtvice, křehkost kapilár, špatné periferní prokrvení, hemoroidy, záněty cév, bércové vředy, modřiny a podlitiny. Když klesá funkce jater a žlučníku, začíná se nám též rozpadat i cévní systém. 
Cévy jsou křehké a plní se cholesterolem, praskají cévy v tvářích, tvoří se bércové vředy, bolestivé hemoroidy a může vznikat i ucpávání cév. 
Prostě s játry jsou podle čínské medicíny spojeny jak oči, tak šlachy a cévy. Člověk ve stáří trpí mnoha chorobami, jimž se dá vhodnou stravou a aktivním odpočinkem velmi dobře předcházet. Velmi dobře k výživě těla přispívají speciální bioinformační doplňky stravy Diochi, které obsahují různé výživné látky z rostlin. 
Například někoho sužují opakované průjmy nebo zácpa. Zácpa je z hlediska čínské medicíny špatná koordinace distribuce vody mezi ledvinami, tlustým střevem a plícemi. Průjmy mohou mít v pozadí také dysfunkce různých orgánů a bakteriální a virové infekty. Oba problémy může tělo lépe zvládnout posílením organismu Vista clearem. Pokud průjem přetrvává delší dobu, vyhledejte lékaře! Získej opět radost z pohybu a lepší pohled na svět. Vista clear je bioinformační přípravek pro dlouhověkost.

Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu jater a žlučníku? Jaké problémy se mohou objevit ?

  1. Meridián jater - fyzické projevy energetické nerovnováhy a další potíže spojené s játry: alergie, ekzémy, onemocnění šlach, kloubů a vaziva, světloplachost, rozostřené vidění, suchost očí, pocity plnosti v podžebří,zvracení, zácpa, průjmy, poruchy trávení, zvýšená únava a nespavost. Otok šourku u mužů a podbřišku u žen, obličej je suchý a má barvu prachu. Měkké, slabé, křehké nehty, vlasy bez lesku.
  2. Psychické projevy energetické nerovnováhy: vztek, výbuchy zuřivosti, impulzivní projevy, podrážděnost, přecitlivělost na hluk, silné vůně a chuti, nadměrná sebekontrola, nevyrovnané chování a emoce, zvýšená frustrace, nepružnost myšlení, přepracovanost s neschopností uvolnit se, přílišné plány, pocit slabého sebeovládání.
  3. Meridián žlučníku - fyzické projevy energetické nerovnováhy: bolest pod pravým žeberním obloukem, rozpadkyčelních kloubů - první začíná bolet většinou pravý kyčel, dysfunkce žlučníkužlučové kamenyhořkost v ústech,Když se češete, mohou vás bolet vlasové kořínky. Bolest vnějších koutků očí, hlavy, která se vyskytuje v oblasti ucha a vystřeluje směrem ke krčnípáteři, vysychání pokožky, zvadlá barva obličeje, povrchu chybí mastnota a vláha.Pocit horka stoupajícího po vnější straně lýtka a stehna. Dochází také k působení na stav kostí, i když tato funkce náleží ledvinám. Ztuhlost šíje a ramen, bolestivý otok v jamce nad klíční kostí a v podpaží, zánět uzlin v podpaží nebo na krku, samovolné pocení, nepohyblivost prstu vedle malíčku u nohy.
  4. Psychické projevy energetické nerovnováhy: zvýšená pozornost vůči detailům - puntičkářství, časté vzdychání, nedostatek tvořivosti, nesamostatný úsudek, zamlžené myšlení, neschopnost praktického uskutečnění životních plánů, nadměrné přebírání zodpovědnosti, chronická nespokojenost, netrpělivost, ustavičná vznětlivost.

Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: 
celkové detoxikaci, diabetu, obezitě, premenstruačním syndromu, menopauze, malárii, srdečně-cévních potížích, astmatu, hypertenzi - vysokém tlaku, poruchách paměti, disharmonii hormonálního systému, nadledvinek, při Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, CNS, snížené funkci mozku, stresu, stařecké senilitě, mrtvici, infarktu, nedostatečném periferním prokrvení, kornatění cév, nedostatečné krvetvorbě, ateroskleróze, angině pectoris, při zvýšené hladině cholesterolu a cukru v krvi, zánětech, bakteriálních a virových infektech, malárii, tvorbě volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, ekzémech, alergiích, zažívacích potížích, poruchách krvetvorby, snížené obranyschopnosti, syndromu studených rukou a nohou, nadýmání, průjmech a celkové vyčerpanosti.

Doporučené dávkování

3x denně 1-2 kapsle s jídlem.

Složení

1. Brusnice borůvka (Vaccinium myrtillus):Obsahuje především organické kyseliny, barviva, polyfenoly, flavonoidy, kvercetin, resveratrol, pterostilben, piceatannol, anthocyany - mají protikřečové účinky, cyanidin - má antibakteriální, protirakovinné, velmi silné antioxidační účinky a ochranný vliv na srdce, cévy a na střeva. Je účinný zejména při rakovině střev (HCT-116 - human colon carcinoma cels). Glykosidy delphinidin a malvidin inhibují růst a způsobují apoptózu - sebedestrukci rakovinných buněk leukemie HL-60. Podporují cévní oběh, pomáhají při bolestech v krku a zánětech dutiny ústní. Mají antivirový účinek na herpes HSV-2, virus influenzi, viry chřipky a vaccinia virus. Omezují množení kvasinek a plísní. Rostlina dále obsahuje vitaminy skupiny B, C a provitamin A. Regeneruje tvorbu očního barviva a podporuje ostrost zraku. Zvyšuje obranyschopnost organismu a podporuje výživu. Zabraňuje průjmovému onemocnění. Snižuje hladinu cukru v krvi a používá se při diabetu. Brusnice borůvka má vliv na Helicobacter pylori, který například způsobuje žaludeční vředy, a též inhibuje Salmonella enterrica sv., Typhimurium, Trychomonas vaginalis a Staphylococcus aureus - zlatého stafylokoka. Anthocyany z borůvek mají neuro- a mitochondrioprotektivní ochranný efekt a antistresový účinek. Ochraňují naše malé buněčné elektrárny a zdroje výroby energie v buňkách. Proto jsou vhodné při Parkinsonově a Alzheimerově chorobě. Mají antiparazitický účinek na Giardia duodenalis, která způsobuje průjmová onemocnění. Borůvky mají protizánětlivé a cévněprotektivní účinky a působí preventivně při diabetu proti cévním a metabolickým komplikacím, jako je angiopatie, šedý a zelený zákal, zrakové poruchy a poruchy ledvin. Ochraňuje žaludek proti žaludečním vředům.

2. Vilín virginský (Hamamelis virginiana) : Obsahuje především třísloviny - hamamelitaniny, silici - eugenol a sekviterpeny, catechin, cholin - glykosid rozpustný ve vodě. Má protizánětlivý antioxidační účinek, brzdí množení plísně Candida albicans a bakterie Stafylococcus aureus - zlatého stafylokoka a Stafylococcus epidermis, které byly rezistentní na antibiotikum methicillin. Značný antivirový účinek byl pozorován na herpes virus HSV- 1 a na virus encefalitidy, který se akumuluje v krvi, mozku, brzlíku a slezině. Další antibakteriální účinky byly pozorovány na bakterie žijící v ústech (Porphyromonas gingivalis, Prevotella spp., Fusobacterium nucleatum, Capnocytophaga gingivalis, Veilonella parvula, Eikenella corrodens, Peptostreptococcus micros a Actinomyces odontolyticus). Používá se při krvácejících hemoroidech, cévních chorobách, zánětech kůže, sliznic, žil, rakovině tlustého střeva a špatně se hojících bércových vředech. Zlepšuje periferní prokrvení, roztahuje cévy a staví krvácení. Zastavuje průjmová onemocnění. Zevně i vnitřně zlepšuje stav podlitin, modřin, ekzémů a různých vyrážek na pokožce. Ochraňuje játra před některými mutagenními látkami. Hamamelis je stará indiánská léčivá rostlina.

3.Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum) : Obsahuje především saponiny, escin, kryptoescin, aesculin, fraxin, kvercetin, kaempferol, flavony - isoquercitrin, stigmasterol, kumariny a purinové deriváty. Má účinky insekticidní, fungicidní a nematocidní pro termity. Používá se při malárii, srdečně-cévním onemocnění, křečových žilách, ledvinových kamenech, revmatismu, diabetu - snižuje hladinu krevního cukru a agregaci - srážlivost krevních destiček, hemoroidech, virech influenzy a parainfluenzy, otocích dolních končetin, poruchách nadledvinek a mozku, arterioskleróze, Raynaudově chorobě, nedostatečném periferním prokrvení a bércových vředech. Beta-aescin má vliv na myeloidní leukemii K562. Snižuje krevní srážlivost a působí spasmolyticky. Zevně snižuje negativní účinky slunečního záření. Byl u něj zjištěn silný účinek proti stárnutí pokožky, který je zjevný již po 9 týdnech užívání. Odpovědné za tento účinek jsou zřejmě deriváty kvercetinu a kaempferolu. U aescinu byl zjištěn efekt proti obezitě patrný již po 11 týdnech.

4. Meduňka lékařská (Melissa officinalis) : Obsahuje především silici, kde je obsažen citral, citronellal, geraniol a caryofylen, který má značné protiplísňové účinky na rod Trychophyton a antibakteriální účinky na Shigella sonei, tanin, flavonoidy - luteolin, organické kyseliny rozmarýnovou, kávovou a ferulovou s antivirovým (herpes viry HSV- 2 a HSV-2), protirakovinným a antioxidačním účinkem, třísloviny, hořčiny, sliz, flavonoidy. Používá se při očních poruchách, dále jako sedativum pro uklidňující účinek při nespavosti a neurózách, migrénách a bolestivé menstruaci, jako stomachikum pro lepší trávení a zažívání. Japonští vědci zjistili u této rostliny i anti-HIV-1 aktivitu. Dále se užívá též při hyperfunkci štítné žlázy, premenstruačním syndromu, chřipkách, nemocech z nachlazení, teplotách a na podporu pocení a detoxikaci. Byly zjištěny velmi pozitivní účinky na paměť při Alzheimerově nemoci.

5. Harpagofyt ležatý (Harpagophytum procumbens) : Obsahuje především fytosteroiridoidní hořčiny, glykosidy, harprokumbidy, harpagosid, izoharpagosid, harpagid, prokumbin, luteolin, fytosteroly, kaempferol, beta sitosterol, stigmasterol, kyselinu kávovou, oleanolovou, ursulovou, chlorogenovou a skořicovou. Má protirakovinné, protizánětlivé spasmolytické a analgetické účinky, které mají vztah zejména ke kloubům. Používá se při kloubním a svalovém revmatismu, dně, artritidě, osteoartritidě, zánětech kloubů a šlach, alergických reakcích, herpesech, psoriáze, ekzémech, kožních vyrážkách, bolestech hlavy, žaludečních bolestech, ženské neplodnosti, horečce, rakovině - má TNF - tumor nekrotizující faktor, menstruačních bolestech a symptomech menopauzy, kardiovaskulárních chorobách, srdeční arytmii, diabetu 2. typu, nemocech jater, žlučníku a ledvin. Zlepšuje pohyblivost kloubů. Snižuje hladinu cholesterolu v krvi a kyseliny močové v organismu. Zlepšuje funkci imunitního systému. Má antikonvulzivní - protikřečové účinky a v Jižní Africe se používá na léčbu epilepsie u dětí a s úspěchem i při chronických bolestech. Snižuje hladinu tuku v krvi, shlukování krevních destiček - antikoagulans a čistí krev. Používá se na léčbu malárie, protože dokáže ničit Plasmodium falciparum. Jinak se mu také říká ďáblův dráp.

Balení

Vista clear, 60 kapslí můžete koupit zde

Zpět