Vironal

27.02.2016 18:52

dýchací obtíže, kašel a dušnost

 

Působení 

  • - při dýchacích obtížích, kašli, dušnosti, bolestch v krku
  • při malárii, žaludečních a dvanácterníkových vředech
  • při zánětu zažívacího traktu, hltanu a střev
  • při při ulcerózní kolitidě a Crohnově chorobě
  • při léčbě antibiotiky
  • - podporuje činnost sleziny
  • - harmonizuje imunitní a lymfatický systém

 

 

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné látky ovlivňují orgány a pochody v našem těle přímo, informační složky ruší prostřednictvím biorezonance příčinu onemocnění v informačním poli.

 

Popis

Vironal je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Tento vysoce koncentrovaný produkt (30 ml = 400 ml klasického extraktu) je zhotoven speciální technologií. Neobsahuje líh ani cukr, a je tedy vhodný pro diabetiky. Jsou v něm obsaženy všechny látky z rostlin, rozpustné jak ve vodě, tak v lihu.

Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů a spojnici tenkého střeva a tím ovlivňuje i problémy, které se vztahují k nedostatečné funkci orgánů na těchto meridiánech. Typickými syndromy, které se vztahují k dráze plic, jsou dýchací obtíže, kašel, dušnost, bolesti v krku, pocení a mnohé další.

Plíce jsou místem, kde se odehrávají důležité funkce, jimiž jsou dýchání a tvorba energie. Tlusté střevo je jejich párovým orgánem. Máme-li problém v tlustém střevě a neřešíme jej, může v krátké době propuknout problém v plicích a opačně. Konzumací malého množství pikantních potravin stimulujeme činnost plic, velké dávky působí opačně. S povrchem těla jsou plíce spojeny dýchacími cestami, jejichž součástí jsou dutina nosní, hltan, hrtan, průdušnice a průdušky. Právě zde se setkává naše tělo s nezvanými vetřelci, kteří se šíří vzduchem a jsou příčinou různých respiračních i jiných onemocnění.

Viry tvoří mimořádně početnou a variabilní říši, způsobují mnoho onemocnění včetně chřipky a běžných nemocí z nachlazení. Jenom virů, které vyvolávají např. rýmu, známe již přes dvě stě druhů. Pokus syntetizovat efektivní protivirové medikamenty se dosud v alopatickém farmaceutickém průmyslu nedaří. Všechno to, co ničí virus, zničí také buněčnou tkáň. Proto je třeba zaujmout holistický postoj a pomoci celému tělu.

S dobrou funkcí plic je také spojena kvalita kůže. Jestliže plíce fungují správně, kůže je dostatečně elastická a pružná.

Jako první obranná linie v boji proti infekcím slouží krční mandle, protože produkují protilátky. 
Jejich odstranění oslabuje imunitní systém a snižuje odolnost. Zánět mandlí může být poměrně nebezpečný a pokud není léčen, často vede ke komplikacím jako jsou záněty ledvin, revmatická horečka, abscesy, otrava krve nebo zápal plic. Zvětšené krční a nosní mandle jsou dnes běžným jevem a též projevem alergií.

Vironal obsahuje v podstatné míře i výtažky z grapefruitových semen, které aktivně působí téměř proti téměř osmi stům kmenů bakterií a virů. Rostlinných látek, působících na mikroorganismy, je ve Vironalu celá řada a všechny se vzájemně synergicky doplňují.

Propukne-li chřipka, vyhýbáme se nadměrně kyselinotvorným potravinám (např. sladkostem) a při teplotách zvýšíme příjem tekutin a vitamínu C.

Jako zdroj vitamínu C doporučujeme přípravek Flavocel firmy Energy, kde je vitamín C v kombinaci s flavonoidy, které zvyšují jeho vstřebávání a působí na organismus celkově blahodárně. Dále obsahuje Vironal bioinformace nerostů. Chuť dotváří speciální komplex éterických olejů a myrhy s antivirovým, antimikrobiálním, antibakteriálním a protiplísňovým efektem a s celým dalším širokým spektrem pozitivních účinků pro naše tělo.

 

 

Složení

1) Krvavec toten:
Užívá se jako prostředek proti horečkám, při onemocněních plic, při krvácení a průjmech. Má velmi dobré antimikrobiální a antibakteriální účinky, působí proti prvokům.


2)Lípa srdčitá:
Obsahuje látky podobné vitamínu E, má účinky potopudné, močopudné, spasmolytické a žlučopudné. Užívá se při horečkách a nemocech z nachlazení.


3) Mateřídouška obecná:
Působí proti stafylokokům, streptokokům a salmonelám, má silné antiseptické a desinfekční účinky. Užívá se při pásovém oparu a při onemocněních plic, průdušek a při kašli.


4) Lékořice lysá:
Účinné látky v bylině obsažené rozpouštějí hlen a usnadňují odkašlávání. Užívají se při žaludečních vředech, dně a revmatismu. Mají zvláštní protizánětlivé účinky, podobné jako glukokortikoidy.

5) Čubet benedykt:
Má antibiotické a protivirové účinky. Obsahuje soli vápníku, hořčíku, draslíku, působí silně desinfekčně a antisepticky. Potlačuje kvašení a hnití ve střevech.


6) Bukvice lékařská:
Dobře působí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikající při poruchách trávicího ústrojí se zanícenou a překrvenou sliznicí, při poruchách CNS a bakteriálních zánětech.


7) Křen selský:
Je silně fytoncidní, působí antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, výborně odhleňuje průdušky.

8) Oman pravý:
Má fytoncidní účinky, užívá se při kašli, bronchitidě, při zánětech střev, křečích, nadýmání, při cukrovce a všech potížích se sliznicemi.

9) Potočnice lékařská:
Obsahuje jód a celou řadu vitamínů. Užívá se při onemocněních jater, žlučníku, sleziny, při různých virózách a jako metabolikum.

10) Chininovník lékařský:
Obsahuje plasmatický jed, který poškozuje původce různých infekčních chorob. Užívá se při malárii a podobných infektech, spojených s horečkou a zimnicí.


11) Lichořeřišnice větší:
Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus, dále na Proteus vulgaris, Escherichia coli, na salmonely a další druhy bakterií.


12) Divizna velkokvětá:
Tlumí křeče průdušek a průdušinek, působí protizánětlivě a je vynikající při astmatické bronchitidě a při kašli. Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku.


13) Sadec konopáč:
Jde o rostlinu vysoce účinnou při léčbě chřipky a viróz, navozuje pocení. Prvním obyvatelům Severní Ameriky pomáhala úspěšně léčit závažné onemocnění podobné chřipce, nazývané ,,zlomeninová horečka”.

14) Myrhovník:
Má stimulační účinky, působí protizánětlivě jako expektorans a antiseptikum. Užívá se při bolestech v krku, při vředech v ústní dutině, katarech a při plicních infekcích.


15) Afromum melegueta:
Označuje se též jako rajská semena a pochází z čeledi zázvorovitých. Má antivirové a protiplísňové účinky. Pozitivně ovlivňuje CNS, regeneraci buňek a imunitní systém.


16) Citrus paradisi (grapefruit):
Semena mají antimikrobiální, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Výtažek z nich se užívá při žaludečních a střevních infektech, při kolitidě a Crohnově nemoci. Extrakt z jader působí úspěšně i v koncentraci 1:1000 na bakterii Helicobacter pylori, která způsobuje vznik žaludečních vředů..


Vironal dále obsahuje informace rostlin a nerostů, například jaspisu, antimonitu a dalších..

 

 

Použití

Silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky komplexu rostlin a informací lze využít nejen preventivně, ale i při různých virových, mikrobiálních a bakteriálních infektech jako jsou chřipky, angíny, teploty, nachlazení, rýma, virózy, sinusitidy, infekty plic a dýchacích cest, při poruchách činnosti sleziny, při dráždivém kašli, k vyvolání pocení a pro lepší činnost lymfatického a imunitního systému. Dále působí též pro zlepšení činnosti kostní dřeně a při různých onemocněních jako jsou malárie, vředová choroba žaludku a dvanácterníku, při zánětu hltanu, při chronickém zánětu střev a zažívacího traktu, při kolitidě, Crohnově chorobě a při plísních v oblasti střev, při špatné elasticitě a pružnosti kůže – striích, suchosti kůže a očí.

Podávání Vironalu je vhodné i při léčbě antibiotiky, kdy dochází k synergickému efektu proti agresivním virům a k případné eliminaci jejich negativních účinků. Pomáhá při všech problémech, které vznikají při disharmonii v příslušných energetických dráhách.Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v pentagramu, kde jsou základní energetické dráhy detailně popsány.


Použití Vironalu z hlediska psychiky:

Přípravek můžete užívat i podle vaší nálady. Problémy s plícemi a tlustým střevem se projeví v oblasti psychiky smutkem a žalem, úzkostí, emoční otupělostí, depresí, melancholií, sebepodceňováním, zíváním, nervozitou, mluvením ze spánku, děsivými sny, nespavostí.

Jste-li často pod vlivem výše uvedených nálad a stavů má to negativní dopad na vaše plíce a tlusté střevo. Vironal lze využít jako harmonizační přípravek při uvedených náladách a stavech.
Doporučujeme kombinaci s krémem Droserin.

 

Doporučené dávkování

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užíváme 3 až 9 kapek 1-3x denně, půl hodiny před jídlem nebo po něm. Nakapejte na lžičku a užívejte přímo, případně ředěné vodou. Pro podporu detoxikace těla zvýšíme při regenerační kúře příjem tekutin.

3 kapky denně jsou dávkou preventivní, 9 kapek je dávka regenerační.
V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.

Při chronických onemocněních užíváme minimální dávky, v akutních stadiích maximální. Při případném přechodném zhoršení stavu snížíme dávky do doby, dokud zhoršení nepomine, poté se vrátíme k původnímu dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem.
Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, t.j. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, v těžších případech je vhodné v užívání pokračovat další dávkou. Vhodné pro diabetiky.

Jaspis - SiO2

Antimonit - Sb2S3

 

Balení

VIRONAL, 30ml

Zpět