Venisfér

27.04.2015 18:31

svěžest a vitalita, srdce a cévy, kvasinky,

Popis

Očišťuje řídící centrum, centrální počítač, obnovíme zastaralou kapacitu a nevyhovující paměť. Též očistíme všechny vojenské základny vojáků a dozorců, čili kostní dřeň a T obranné lymfocyty. Zde si musíme nechat obzvlášť záležet a připravit imunitní systém pro naši stálou ochranu. 

Musíme být po všech stránkách náležitě připraveni. Zaktivujeme hormonální žlázy - hypofýzu, epifýzu a současně s nimi i šestou a sedmou čakru. 

Ten, kdo umí pracovat s energiemi, může pomocí meditace probudit tak zvanou ,,hadí sílu", která má svoje sídlo v oblasti kříže a pohlavních orgánů. Otevřením třetího oka, šestého energetického centra, které je v oblasti čela, se můžeme pokusit napojit i na astrální svět. Vytažením energie do horních pozic nám umožní zlepšit dávno zapomenuté schopnosti, jako je jasnozřivost, hlubší cítění, empatie a možná uvidíte a uslyšíte věci, které jste dříve nemohli zachytit. Začneme například lépe vidět auru a svět kolem nás se nám objeví v jiném světle. Naše dřívější konání uvidíme jakoby z nadhledu a z jiné pozice. Vše nám bude více jasné a celkově si můžeme zlepšit rozhodování a intuici. Na příval energie k vrcholu musíme být náležitě připraveni. Venisfér je otevírač srdcí, elixír pro naše cévy, přípravek moudrosti a dokonalé paměti.

Složení

1) Jinan dvoulaločný (Gingko biloba): 
obsahuje organické kyseliny, chinovou, karotenoidní barviva - lutein, betakaroten, steroidní sloučeniny-betasitosterol, a stigmasterol, flavonoidní glykosidy, kemferol, kvercetin, isokvercitin, rutin, stigmasterol, isorhamnetin a terpenoidy - ginkolidy A,B,C, které snižují lomivost krevních kapilár. Omezuje projevy alergie a vznik stařeckých skvrn. Používá se při onemocnění srdce, bušení srdce, angině pectoris, záduše, otravách alkoholem, úplavici, předčasném výronu semene, častém močení, poševním výtoku, kapavce, astmatu, TBC, hypertenzi, závratích, Alzheimerově chorobě, poruchách mozku, ztrátě paměti, stařecké demenci, cévním onemocnění, bércových vředech, snižuje krevní srážlivost a odmítavé reakce těla po transplantacích orgánů. Omezuje růst bakterií- Erwinia amylovora, Bacillus pumilis a Escherichia coli. Zlepšuje paměť, poruchy sluchu, učení a bystrost.

2) Kurkuma zedoaria (Curcuma zedoaria): 

obsahuje curcumin a jeho deriváty, modrý pigment, silici, terpenoidní sloučeniny a minerální sole. Používá se při bolestech, rakovině mozku, plísních, vysokém tlaku a cholesterolu, artritidě, jako stimulans a detoxikans, onemocnění ledvin, plic, žaludku, jater a podporuje vylučování žlučových kyselin.

3) Zázvorník lékařský (Zingiber officinale): 
obsahuje pálivé gingeroly, capsaicin, silici s obsahem terpenů, zingiberenu a bisabolenu. Je nejlepším lékem na kinetózy, účinkuje až v 90% případů. Používá se při zánětu slinivky a varlat, rakovině, bolestech kloubů, revmatu, revmatoidní artritidě, nevolnosti, zvracení, nachlazení, dráždivém kašli s hlenem a střevních infektech. Má výrazné baktericidní a fungicidní účinky.

4) Kurkuma dlouhá (Curcuma longa): 
obsahuje curcumin, curcamen 65%, silici, kafr, camphen, curzeron, curzenen, furanodionen, furanodien, zederon, curculon, curcumol, procurcumenol a curcumadiol curdion. Používá se při onemocnění jater hepatitidě, nedostatečné krvetvorbě, bolestech břicha, nadýmání, kolikách, bolestech zubů, vysoké hladině HDL cholesterolu, horečce, krvi v moči, zástavě menstruace, zvracení krve, jako stimulants a tonikum, proti parazitům, k normalizaci zažívací soustavy, funkce žlučníku a sleziny. Dále při chronických vředech, lišejích, zánětu spojivek, rakovině a leukémii. Má 3x větší antioxidační účinky než používané syntetické antioxidanty.

5) Lapačo červené (Tabebuia impetiginosa): 
obsahuje lapachol, Používá se při leukémii a jiných onkologických onemocnění, hormonálních potížích, plísni candidě albicans, migrénách, roztroušené skleróze, prostatě, syfilisu, parkinsonismu, malárii, parazitech v těle - Schistosoma, Trypansoma, bolestech kloubů, artritidě a impetigu. Zlepšuje obranyschopnost těla, snižuje vstřebávání glukózy, stimuluje činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky, harmonizuje hormonální systém, podporuje krvetvorbu, desenzibilizuje organismus, má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky.Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky. Harmonizuje meridián sleziny a tří zářičů. Snižuje množení bakterií typu Brucela, polia viru, herpes simplex viru 1 a 2 a různé původce chřipek.

6) Škornice šípolistá (Epimedium sagittatum): 
obsahuje polysacharidy, glykosid ikariin a norikariin, steroly, tanin, kyselinu palmitovou, olejovou a vitamín E. Vynikající rostlina na periférní prokrvení, zlepšení činnosti mozku a krevní oběh. Používá se, při neplodnosti, revmatu, artritidě, bolestech v kříži, kolenou, kašli, bronchitidě, astmatu, zeleném zákalu, vysokém krevním tlaku k tonizaci ledvin a jako afrodiziakum zejména pro muže.

7) Ofiopogon japonský (Ophiopogon japonicus): 
obsahuje saponin ruskosaponin, betasitosterol, steroidní saponiny ophiopogonin A,B,C a D, dále oligosacharidy A,B a C. používá se při srdeční nedostatečnosti, v rekonvalescenci, dušnosti, slabém krevním oběhu, slabosti plic, špatném trávení, zácpě, kašli, nedostatečné tvorbě mléka. Odhleňuje organismus, tonifikuje srdce, podporuje činnost žaludku, tvorbu tekutin a zásobení organismu kyslíkem.

8) Maytenus macrocarpa: 
obsahuje alkaloidy, katechinové taniny, maytansin, maytenin, mebeverin, kumarinové saponiny, makrokarpin A-D, dihydro-beta-agarofuran a další látky. Používá se při onkologickém onemocnění, leukémii, hormonálních poruchách, bolestech různého typu, revmatismu, artritidě, bronchitidě, impotenci, jako afrodiziakum a tonikum, zvyšuje obranyschopnost organismu, stimuluje krvetvorbu a činnost kostní dřeně.

9) Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum):
obsahuje především saponiny, escin, kryptoescin, aesculin, fraxin, flavony-isoquercitrin, kumariny a purinové deriváty. Má účinky insekticidní, fungicidní a nematocidní pro termity. Používá se při malárii, srdečně-cévním onemocnění, křečových žilách, hemoroidech, otocích dolních končetin, poruchách nadledvinek a mozku, Raynaudově chorobě, nedostatečném periférním prokrvení, bércových vředech a malárii. Snižuje krevní srážlivost a působí spazmolyticky. Zevně snižuje negativní účinky slunečního záření.

10) Jmelí bílé (Viscum album): 
obsahuje imunomodulátory polysacharidy které zvyšují obranyschopnost organismu, cholin, acetylcholin, tyramin, kyselinu oleanolovou, flavonoidy, asi 17 základních aminokyselin, glykosidy a peptid viskotoxin, který způsobuje místní odumírání tkáně a má kancerostatické působení. Používá se při hypertenzi, cévním onemocnění, poruchách mozku, srdce a aterioskleróze.

11) Šalvěj červenokořenná (Salvia miltiorrhiza): 
obsahuje kyselinu lithospermovou, která omezuje množení viru HIV, dále obsahuje diterpenoidní pigmenty, 1-tanshinon a 2-tanshinon, jim příbuzný isotanshinon 1 a 2, methyltanshinon a hydroxytanshinon. Používá se při ateroskleróze, angině pectoris, leukémii a jiném onkologickém onemocnění, poruchách menstruace, nespavosti, neurastenii a palpitacích srdce, hematomech, bolesti břicha a kloubů, vředovitosti kůže a zánětu mléčné žlázy.

12) Jerlín japonský (Sophora japonica): 
obsahuje flavonoidy, zejména rutin až 20%, který se používá při lomivosti cévních kapilár, quercetin, soforin, polysacharidy amlosu a rhamnosu, a organické kyseliny. Používá se při cévním onemocnění, bércových vředech, podlitinách, krvácení, vysokém tlaku, ekzémech, alergiích a astmatu.

13) Pornatka kokosová (Poria cocos): 
obsahuje kyselinu eburikovou, pinikolovou, pachymovou a tumulusovou. Používá se při bušení srdce, hypertenzi, poruchách trávení, nespavosti, otocích, nadýmání, průjmech, zapomnětlivosti a při onkologickém onemocnění. Posiluje činnost sleziny, CNS a žaludku.

14) Srdečník sibiřský (Leonurus sibiricus): 
obsahuje alkaloidy leonurin, leonuridin, leonurinin, pyrrolový alkaloid stachydrin, kyselinu benzoovou, laurovou, linolovou a olejovou, flavonoid rutin a provitamin A. Používá se při srdeční arytmii, slabosti srdce, bolestivé menstruaci, ženské neplodnosti a poševních infekcích. Má antivirové a antibakteriální účinky.

15) Světlice barvířská (Carthamus tinctorius): 
obsahuje dva druhy barviv, žluté barvivo saflorovou žluť A a B červený flavonoid carthamin, s neobvyklou strukturou. Má sedativní a protizánětlivé účinky. Používá se při vynechání menstruace, onemocnění vaječníků, angině pectoris, pneumonii, gastritidu, poruchách srdce a jater.

16) Pivoňka lékařská (Paeonia officinalis): 
obsahuje alkaloid peregrinin, třísloviny, živice, saponiny, organické kyseliny, glykosidy a glykosidní barvivo peonin. Používá se při vysokém tlaku, vysoké hladinu HDL cholesterolu v krvi, diabetu, bolestivé a nepravidelné menstruaci, výtocích, epilepsii, astmatu, kašli, křečích hladkého svalstva střev, bolestivé dně, ledvinových kolikách a nemocech ledvin, cirhóze jater, žlučníkových kamenech, chronické virové hepatitidě, ateroskleróze a jako spazmolitikum a sedativum.

17) Bukvice lékařská (Betonica officinalis):
obsahuje třísloviny až 19%, betainy - 0,1%, cholin, silici, hořčiny, kyselinu tanovou a stachydrin. Používá se při léčbě dýchacích cest, astmatu, průjmech, poruchách trávení a krvetvorby. Má silný antivirový, antibakteriální účinek a tlumí nádorové bujení.

Doporučené dávkování

Dospělí 3x denně 20 kapek.

Upozornění:

některé fytolátky z rostlin snižují srážlivost krve. Osoby s hemofilií a ti kdo užívají nějaké léky na ředění krve, poraďte se se svým 
lékařem o možných interakcích.

Balení 

Venisfér, 50ml můžete koupit zde

Zpět