Skeletin

27.02.2016 18:22

artróza, artritida, revmatismus a dna

 

Popis

bioinformační přípravek s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu.

Skeletin ovlivnuje především energetickou dráhu ledvin a močového měchýře, žaludku, slinivky a plic, dále pakdráhu srdce a tří zářičů.

 

Použití

Účinky této mimořádné kombinace přírodních látek se uplatní zejména při kloubních onemocněních (artróze, artritidě, revmatismu a dně). Zmírňuje loupání a bolesti v kloubech, neboť ochraňuje kloubní chrupavky a podporuje jejich regeneraci. Účinně působí proti kloubním zánětům. Skeletin také podporuje růst kostí a jejich dostatečnou mineralizaci, čímž příznivě ovlivňuje budování kostní hmoty v růstovém období a zpomaluje její ubývání v pozdějším věku (zvláště po menopauze). Působí preventivně proti vzniku osteomalacie a osteoporózy. Účinky Skeletinu se projeví rovněž na zlepšení kvality vlasů, nehtů a elasticity pokožky, nezanedbatelné je i působení Skeletinu proti vzniku zubního kazu.

 

Kdy užívat Skeletin

  • při bolestech kloubů a páteřez důvodu opotřebení či zánětu
  • při nadměrnémzatěžování kloubů sportem nebo vysokoutělesnou hmotností
  • v růstovém období
  • v období po menopauzea ve stáří pro zpomalení úbytku kostní hmoty
  • při zvýšené lomivostinehtů, vypadávání vlasů a povadlé pokožce

 

 

Složení

Sépiová kost - podporuje činnost ledvin a je zdrojem biologicky dostupných minerálních látek (Ca a Mg) důležitých pro stavbu a obnovu kostní tkáně. 
Kolagen - chrání a regeneruje kloubní chrupavky, zlepšuje kvalitu všech pojivových tkání – šlachy, vazy, kosti a kůže. 
Rybí olej - je zdrojem vitaminu A, D a nenasycených mastných kyselin. Má protizánětlivé účinky a podporuje dobrý stav kostí a kůže. 
Šípkový extrakt - obsahuje řadu vitaminů (A, K, B, E), především však vitamin C. Podporuje regeneraci chrupavek a chrání je před poškozením toxickými vlivy. 
Kopřiva dvoudomá - je zdrojem chlorofylu, celé řady vitaminů (B, K, E, C) a minerálních látek (Si, Fe, P, Ca, Mg,…). Pročišťuje krev a lymfu a má silné proti revmatické účinky. 
Mangan - účastní se stavby chrupavek a kostí, podporuje proces hojení a snižuje bolestivost. Je nezbytný pro bezproblémový vývoj kostry plodu.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

 

Doporučené dávkování

2 kapsle 1–3x denně, nejlépe po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Vzhledem k chronické povaze problému a k tomu, že pro regeneraci kostní a chrupavčité tkáně je třeba počítat s delším časovým obdobím, do po ručujeme užívat Skeletin minimálně po dobu tří měsíců.

 

Upozornění

Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám. Nedoporučuje se osobám s přecitlivělostí na včelí, sójové a mořské produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

 

Balení

SKELETIN, 135 ks

Zpět