Herbal Star

08.04.2015 18:21

pro posílení imunity a stimulaci vzniku protilátek

 

Napomáhá

 • posílit imunitu a stimulovat vznik protilátek 
  + IMMUNITY STAR + MULTI STAR + VILCACORA STAR + PAU D‘ARCO
 • svým protimutagenním účinkem 
  + CARNOSINE STAR + EXTRA CELL GUARD + GOLD STAR
 • proti stárnutí buněk 
  + CARNOSINE STAR + CHLORELLA STAR + CELL GUARD + BETA GLUCAN STAR
 • při chorobách trávicího traktu 
  + ACIDOPHILUS STAR + ENZYME STAR + ALOE STAR + CHLORELLA STAR
 • posílit centrální nervový systém 
  + MULTI STAR + GOTU KOLA + BRAIN STAR
 • u ženských hormonálních poruch 
  + BOUNTY STAR/ANGELICA STAR + NONI GOLD STAR

 

Popis

Složení produktu HERBAL STAR zaručuje jeho jedinečnost. Cat‘s Claw (Vilcacora) má jedinečné účinky při chorobách trávicího traktu, jako jsou střevní paraziti, zánět tlustého střeva. Pomáhá při léčbě artritidy, ženských hormonálních poruch, virových infekcí a zánětlivých procesů.
Astragalus membranaceus se užívá pro posílení imunity, nočního pocení, ženských obtíží, impotence, zánětů ledvin, závratí a Parkinsonovy choroby. Je schopen dodat tělu množství energie, zpomalit stárnutí buněk a prodloužit jejich životnost.
Ligustrum lucidum se vyznačuje silným antivirovým účinkem, posiluje imunitu, eliminuje tvorbu tumorů, působí tonizačně a používá se při předčasném šedivění vlasů.
Houby Reishi zvyšují imunitu, chrání játra, snižují hladinu cholesterolu a krevní tlak, chrání před zářením a mají antibakteriální, antimutagenní a antialergický účinek.
Houby Shiitake podporují kardiovaskulární ústrojí a mají antibakteriální, antiparazitální, protivirový a protimutagenní účinek.
Houby Maitake obsahují polysacharidy ?-glukany a ?-glukany, které podporují imunitu, snižují krevní tlak, chrání játra a mají protimutagenní účinek.

 

Balení

HERBAL STAR, 60 tbl můžete koupit zde

Zpět