Grepofit

27.02.2016 15:13

virové a bakteriální infekce bioinformační přípravek s vyváženou kombinací extraktu z grapefruitových jadérek, echinacey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské.

 

Popis

Grepofit ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, plic, jater, osrdečníku a tři ohniště.

 

Použití

Tento unikátní přípravek má skvělé účinky při virových a bakteriálních infektech, jako jsou chřipka, angína, rýma, ale také infekcemočových cest. Utišuje kašel a bolest v krku, aktivuje imunitu a zkracuje průběh onemocnění. Poradí si i s některýmigynekologickými problémy, zejména záněty a výtoky. Pomáhá při žaludečních a střevních potížích, vředech a zánětech žaludeční sliznice. Potlačuje plísně v organismu i na pokožce. Oproti léčbě syntetickými antibiotiky je působení tohoto preparátu bez vedlejších nežádoucích účinků. Nenarušuje zdraví prospěšnou bakteriální flóru ve střevech, ale naopak potlačuje působení škodlivých střevních bakterií.
Pozn.: Jedna kapsle Grepofitu odpovídá cca 25 kapkám lihových produktů s podobným působením, které jsou k dostání na současném trhu.

 

Složení

Extrakt z grapefruitových jader – jde o jedinečnou substanci s antibiotickými účinky, která zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. Obsahuje vysoké množství bioflavonoidů, které ulehčují trávení, očišťují organismus, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Zlepšuje kvalitu cévní stěny a zabraňuje její křehkosti, což je patrné zejména u jemných kapilár. Zabraňuje také shlukování krevních destiček a vzniku krevních sraženin, čímž efektivně působí v prevenci vzniku trombóz a infarktu myokardu.

Echinacea purpurea – echinacea má celou řadu léčivých účinků. Při zevní aplikaci dobře hojí rány, avšak mnohem významnější je její vnitřní užití s prokazatelným vlivem na zvyšování nespecifické imunity organismu. Vykazuje značnou antimikrobiální aktivitu, a to nejen proti bakteriím, ale také proti virům.

Ibišek súdánský – celkové působení byliny je protizánětlivé a dezinfekční, zejména v oblasti trávicího a močového traktu. Ibiškový extrakt má spasmolytické (křeče tlumící) účinky ve svalstvu dělohy a střev, čehož lze využít při léčbě průjmových onemocnění s křečemi, ale také při bolestivé menstruaci. Extrakt celkově osvěžuje organismus, snižuje vysoký krevní tlak bez vedlejších účinků a má vynikající výsledky v prevenci aterosklerózy, protože snižuje hladinu cholesterolu a zamezuje jeho usazování v tepnách.

Šalvěj lékařská – působení silice ze šalvěje je velmi široké. Působí protizánětlivě, baktericidně, mírně močopudně, svíravě, a je osvědčeným prostředkem proti hlístům. Antibiotického efektu se využívá při léčbě zánětů močových cest, krčních lymfatických uzlin, ústní dutiny, při angíně, při gynekologických zánětech nebo zánětech zažívacího ústrojí.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

 

Doporučené dávkování

2 kapsle 1-3x denně V akutních případech 2 kapsle každou hodinu (maximálně 12 kapslí denně) Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku zvyšte příjem tekutin.

 

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy a pro osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukádejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 10–20 °C, chraňte před mrazem.

 

Balení

GREPOFIT, 135 ks

Zpět