Gerocel kapsle - bioenzym

27.04.2015 18:11

energie, imunita, dlouhověkost, nádorové bujení

Popis

Gerocel kapsle - bioenzym: je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z humátů a dvanácti proteolytických ochraňuje buňky, šetří slinivku, rychle se vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu. 

Harmonizuje především meridián 
tří zářičů,ledvin, močového měchýře, jater, srdce, osrdečníku, řídící, početí, ústřední, sleziny, tenkého a tlustého střeva. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech a následujících oblastech. 

Buňky mozek - srdce - cévy - krev - CNS - nejvyšší energetika, obranyschopnost organismu, zpomalení stárnutí a další systémy těla. 

Gerocel byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné fytolátky a biolátky, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

Složení

Proteolytické enzymy: proteáza, lipáza, amyláza, pepsin, trypsin, chemotrypsin, ficin, celuláza, pentonáza, glukonáza, esteráza a hemicelulóza, zlepšují trávicí proces, šetří slinivku a tělo lépe tráví tuky, bílkoviny a cukry, právě ty látky, které ho nejvíce zatěžují. Vychytávají volné radikály a zpomalují stárnutí buněk.

 • - proteáza - je potřebná pro udržení správné kvality svalové tkáně.
 • - lipáza - štěpí tuky, a proto také ovlivňuje tělesnou hmotnost, podporuje a reguluje správnou činnost cév a žlučníku. Lipáza řídí množství tuku, který syntetizuje, redukuje tukové zásoby a vdostatečném množství může pomoci při spalování tuku ukládaného jako palivo. Nejenže spalování tuku uloženého vtěle do zásoby aktivuje, ale může též zabránit ukládání tuku vůbec.
 • - celuláza - štěpí rostlinná vlákna na menší celky, které obsahují D-glukózu. Podporuje léčbu trávicích potíží, jako např. syndrom špatné absorpce. Jde o velmi důležitý enzym, který je nutné do organismu dodávat z potravy, protože se v těle netvoří.
 • - amyláza - označujeme tak skupinu enzymů, které dokážou rozkládat cukr a škrob. Když nejsou škroby - uhlovodany - správně rozkládány, zvyšuje se riziko vážných zdravotních problémů.
 • - proteáza - spolupracuje samylázou při stimulaci funkce imunitního systému. Spolu slipázou rozkládá určité toxiny.

Enzymy mají přezdívku biologický skalpel. Celkově napomáhají udržovat v rovnováze imunitní systém a chrání organismus před tvorbou nežádoucího fibrinu. Dále pročišťují krev od buněčného odpadu a zbytků zničené tkáně, posilují činnost jater a pomáhají jim při odstraňování toxinů z těla.

 

Bioaktivní látky kalifornských dešťovek

Je známo že bioaktivní výtažky dešťovek obsahují 3 látky s protirakovinným působením, které jsou předmětem japonských patentů. Dále obsahují: lumbrofebrin, lumbritin, terrestro-lumbrolysin, hypyxantin, xantin, adenin, guanin, cholin, guanidin.

Výsledky výzkumu studie italského odborníka na evoluční biologii Pietra Omodea připomínají, že využití žížal v medicíně se vyvíjelo v Asii. V Číně používali žížaly k léčbě řady nemocí už před 2300 lety. V současné době jsou v mnoha oblastech Číny v prodeji léčiva s antibiotickými, anestetickými a protizánětlivými účinky, která obsahují výtažky z dešťovek. Tradiční čínská medicína používá dešťovky při léčbě vysokého tlaku, horečkách, astmatu a cévních chorobách.

 • - Vytlačují vítr a aktivují dráhy: při ztuhlosti končetin způsobené bolestivým blokem.
 • - Zklidňují horko a zastavují křeče: při teplotě a chorobách svysokými horečkami, které vedou kzáchvatům a křečím.
 • - Podporují močení: používají se při horkých bolestivých močových dysfunkcích, ve vážných případech a při otocích.
 • - Zastavují dýchavičnost: používají se při dýchavičnosti, zvláště způsobené horkem plic.
 • - Rozšiřují cévy- přes centrální nervový systém.
 • - Snižují krevní tlak.
 • - Rozšiřují průdušky: dosud neznámá látka zdešťovek aplikovaná orálně rozšiřuje průdušky, omezuje účinky histaminu a pilokarpinu na průdušinky (králík, myš).
 • - Omezují riziko vzniku astmatu se současným použitím Scutellarie baicalensis. Tato rostlina je jednou zhlavních složek doplňku stravy Detoxin. Několik čínských klinických studií ukázalo, že nitrosvalová aplikace výtažku ze žížal je ve 40 % účinná při léčení nekomplikovaného bronchiálního astmatu.
 • - Účinek na centrální nervový systém: výtažky mají uklidňující účinek. Omezují účinky kofeinu.

Humáty: jsou vysokomolekulární látky, které vznikají pozvolným rozkladem rostlin na povrchu rašelinišť za přítomnosti kyslíku a slunečního záření. (Také se vyrábějí z dřevního odpadu pod vysokým tlakem, ale ty pro jejich menší aktivitu firma Diochi nepoužívá.)

- Některé velké molekuly humátů, které neprojdou střevem, vytvářejí na jeho stěnách ochrannou vrstvu. Střeva jsou důležitá pro správnou funkci imunitního systému. Ten, kdo má dobře pracující tenké střevo, má ze 60 % podpořenou obranyschopnost organismu.

Menší molekuly projdou přes střevní stěnu a působí v krevním oběhu. Například krev má menší odpor a teče v cévách lehčeji.

Mají protirakovinný účinek (pubmed Humic acid induces apoptosis in human premyelocytic leukemia HL-60 cells. Yang HLHseu YCHseu YTLu FJLin ELai JS. Institute of Nutrition, China Medical University, Taichung, Taiwan).

Humáty vychytávají zejména těžké kovy, jako je olovo kadmium, arzen a rtuť. Čím více má molekula humátu OH skupin, tím více je aktivní. Místo OH skupiny se naváže těžký kov a stane se neaktivním. Například vyšší hladina olova v krvi snižuje IQ i o několik řádů dolů. Všechny těžké kovy ale poškozují ledviny a rtuť též mozek.

Humáty mají antivirový účinek zejména na herpes viry, virus HIV a další viry.

Chovají se estrogenně a dokážou zastupovat některé hormony. Eliminují riziko vzniku rakoviny prostaty, leukemie a dalších onkologických onemocnění.

Harmonizují hormonální systém.

Omezují negativní vliv menopauzy.

Mají antimutagenní vliv - ochraňují DNA buněk.

Mají antimikrobiální účinek na St. epidermidis, St. aureus, Str. pyogenes, S. typhimurium, Prot. vulgaris, Ent. cloacae, Ps. aeruginosa a C. albicans (pubmed Studies on the antimicrobial effect of natural and synthetic humic acids (author's transl), [Article in German].Ansorg RRochus W.

Mají protiplísňový účinek.

Podporují regeneraci a hojení tkání.

Jsou zdrojem více než 60 chelatovaných minerálů s vysokou vstřebatelností.

Omezují riziko vzniku osteoporózy.

Ochraňují žaludek, střeva, cévy a játra.

Ochraňují před X paprsky a dalším zářením.

Mají příznivý vliv na člověka, živočichy i rostliny.

Mají protizánětlivý účinek (pubmed An in vitro investigation of the anti-inflammatory properties of potassium humate. Joone GKvan Rensburg CE. Department of Pharmacology, University of Pretoria, Pretoria, South Africa).

Mají imunostimulační účinek (pubmed -Investigation of the immunostimulatory properties of oxihumate. Joone GKDekker Jvan Rensburg CE. Department of Pharmacology, Faculty of Medical Sciences, University of Pretoria, PO Box 2034, Pretoria, 0001, South Africa. cmedlen@postillion.up.ac.za) (4g/2t).

Vychytávají volné radikály a zpomalují stárnutí buněk.

Selaginella doederleinii : má antimutagenní účinek - ochraňuje DNA buněk, ochraňuje játra a byl u ní prokázán protirakovinný účinek. Ve spojení s klasickou léčbou (např. chemoterapií) byl odbornými klinickými testy prokázán větší efekt této léčby než bez použití této byliny. Dokáže inhibovat růst menších nádorů. Používá se při rakovině hrtanu, jater a plic.

Dimethylfumarát: je obsažen například v houbě ucho jidášovo a omezuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.

Kyselina jantarová: je zdrojem energie každé buňky. Podporuje jejich regeneraci a zpomaluje jejich stárnutí. Již ve starém Egyptě si faraoni zašívali jantarové destičky pod kůži a věřili v jejich omlazující účinek.

Směs vybraných éterických olejů: podporuje celkovou vitalitu buněk, omezuje riziko vzniku plísní, působí antivirově a antibakteriálně.

Doporučené dávkování

Dospělí 1 kapsle 1 - 3 denně. Děti od 6 let 1 kapsle 1x denně.

Balení 

Gerocel kapsle - bioenzym 90 kapslí můžete koupit zde

Zpět