Estrozin

27.04.2015 18:03

"elixír žen", štítná žláza, klimakterium, afrodiziakum,

Popis

Tento bioinformační produkt je tady proto, abychom měli ze života radost. Je to afrodiziakum a stimulant. Je to Životabudiče! Dokonale nás probudí z letargie. Vrátí nám do života jiskru. Ochraňuje svaly a kosti před degenerací. Obsahuje fytohormony a celou řadu velmi prospěšných látek. Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej užívat i muži. Každá žena si tento preparát oblíbí pro své harmonizační účinky na hormonální systém. Ztuhlost dolních končetin může být u vás minulostí. Ve Sféře jej můžeme velmi dobře kombinovat s Diocelem.Celkově nás tento přípravek probudí k větší aktivitě, zejména v sexuální oblasti. Pomůže nám k návratu sil a svěžesti. Napumpuje nám novou energii do žil.

Složení

1.) Kozinec blanitý (Astragalus membranaceus): obsahuje polysacharidy zvané astragalany I, II a III, saponiny, glukany a heterosacharidy, steroly a slizy. Používá se při celkové slabosti, diabetu, poklesu dělohy, zánětu ledvin, onkologických potížích močového ústrojí, otocích, krvácení z dělohy, hemiplegii a má močopudný a potopudný účinek. Posiluje svalstvo harmonizuje hormonální systém. Astragalany mají antivirové účinky, zvyšují přirozenou obranyschopnost organismu a podporují tvorbu ochranných T lymfocytů CD- 4.

2.) Konopice bledožlutá (Galeopsis segetum)obsahuje třísloviny 4-10%, organické kyseliny, asi 1% kyseliny křemičité z toho je 0,2% křemičitanů rozpustných ve vodě, flavonoidy a iridoidy. Má stahující, diuretické a expektorační účinky. Používá se při chudokrevnosti, bronchitidách, rekonvalescenci, špatně se hojících ranách. Má protizánětlivé účinky a čistí krev. Podporuje činnost sleziny, imunitního systému a má antivirové účinky.

3.) Kontryhel žlutozelený (Alchemilla xanthochlora)obsahuje až 8% tříslovin, flavonoidy, hořčiny, kyselinu salycilovou, organické kyseliny, silice a glykosidy. Používá se při klimakterických potížích, léčbě diabetu, gynekologických bolestech a křečích různého charakteru. Příznivě ovlivňuje psychiku a tlumí silnou menstruaci.

4.) Srdečník sibiřský (Leonnorus sibiricus)obsahuje alkaloidy leonurin, leonuridin, leonurinin, pyrrolový alkaloid stachydrin, kyselinu olejovou a linolovou, benzoovou, laurovou, provitamin A a flavonoid rutin. Používá se při nevolnostech a poruchách menstruace, bolestech a otocích prsů, ženské neplodnosti, krvi v moči, výtocích, hnisavých infekcích kůže, mikrobiálních a virových infektech. Podporuje činnost jater, ledvin a osrdečníku.

5.) Mochna husí (Potentilla anserina)obsahuje katechinové třísloviny 6-10%, silici, tormentol, agrimoniin, hořčiny, vitamín C, cholin, sliz, organické kyseliny - elagovou a gallovou, chinovou, kávovou, p-kumarovou, sinapovou, lithium, flavonoidy a glykosidní sloučeninu s protikřečovým účinkem. Stimuluje produkci interferonu. Používá se při průjmech, střevních kolikách, křečích hladkého svalstva a různého typu, bolestivé menstruaci, vnitřním krvácení, vysokém krevním tlaku, zánětech sliznic, alergiích, zánětech, virózách, snížené imunitě a různých gynekologických potížích. Snižuje hladinu tukových částic v krvi a ochraňuje organismus před otravou.

6.) Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum)obsahujeaž30% slizu, silici, hořčiny, alkaloid trigonelin 0,1 - 0,4%, methylbetain a amid kyseliny nikotínové - vitamín PP - 3,5 mg ve 100g, triterpenové saponiny, lecitin, dusíkatý cholin, flavonoidy, steroidní sapogeniny - diosgenin, gitogenin a trigogenin. Používá se při menstruačních potížích, neplodnosti, snižuje hladinu krevního cukru, podporuje tvorbu mateřského mléka, povzbuzuje trávení, usnadňuje odkašlávání a zvyšuje obranyschopnost organismu..

7.) Topolovka růžová (Alcea rosea)obsahuje slizy, třísloviny, antokyanové glykosidy - 10-11%, Sliz účinkuje proti Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris a staphyllococcus aureus. Pro obsah fytoestrogenů se používá při diabetu, zánětech sliznic, menstruačních a klimakterických potížích. Dále při virových infektech, kašli, zánětech sliznic, kožních chorobách a neplodnosti.

8.) Měsíček lékařský (Calendula officinalis)obsahuje kvercetin, kaempferol, karotenoidy lykopin, neolykopin, citroxantin a flavoxantin, triterpenické saponiny, jako kalendulosid. Saponiny a barviva mají antivirový účinek. Brzdí absorbci virů na buněčné membrány a zvyšují obranyschopnost organismu. Polyiny, alkoholy - faradiol a arnidiol, kyselinu salycilovou a silici s protizánětlivými azulogenními látkami. Vnitřně působí protizánětlivě, baktericidně, má účinky cholerické, diaforetické a slabě protikřečové. Harmonizuje hormonální systém.

9.) Jetel luční (Trifolium pratense)obsahuje glykosid tricholin, flavonoidy, třísloviny, kyselinu salycilovou, oxalovou, kumarovou, hroznovou aj. Používá se při průjmech, menstruačních a klimakterických potížích, kašli, bronchitidách, revmatizmu, výtocích, diabetu, nadměrné tvorbě slin, bolestech v krku a jako krevčistící droga.

10.) Trnovník bílý (Robinia pseudoacacia): akát obsahuje flavonoidy, silici, sinigrin, fytosteroly, třísloviny, živice, amygdalin, robinin, akacin, robin a fasin, biokvercetin a kyselinu glykosiringovou. Používá se jako diuretikum, antacidum při zvýšené tvorbě žaludečních kyselin a žaludečních potížích s tím spojených. Zvyšuje vylučování moče o 17 až 40%, má protikřečové, žlučopudné a sedativní účinky. Uvolňuje křeče a menstruační bolesti.

11.) Popenec břečtanovitý (Glechoma hederacea)obsahuje třísloviny 6-7%, glechomin, marrubiin, silice, cholin, saponin, kyselinu ursulovou a další organické kyseliny s antivirovým a protinádorovým účinkem na některé typy rakovinných buněk. Používá se při průjmech, zánětech trávicího traktu, kašli, astmatu, zánětu močových cest, gynekologických a jaterních potížích.

12.) Jestřabina lékařská (Galega officinalis): obsahuje alkaloid galegin, flavonový glykosid galuteolin, aminokyseliny, saponin, hořčinu a třísloviny. Používá se při diabetu II. typu, kožních, menstruačních a klimakterických potížích. Snižuje hladinu cukru v krvi a shlukování krevních destiček, podporuje tvorbu mateřského mléka a má diuretické účinky. Má vliv na gram (+) a gram (-) bakterie.

13.) Hluchavka bílá (Lamium album): obsahuje flavonoidy asi 1% - isokvercetrin, kemferol, třísloviny, sliz, saponiny a silici 0,05%, cholin, tyramin, kyselinu rozmarýnovou s antivirovým účinkem, histamin a iridoidy. Používá se při katarech dýchacích cest, virových infektech, vnitřním krvácení, zánětech, klimakterických a urogenitálních potížích. Celkově harmonizuje hormonální systém, snižuje krevní tlak a při zevním použití má příznivý vliv na pokožku.

14.) Fenykl obecný (Foeniculum vulgare)obsahuje, organické kyseliny, flavonoidy, fytoestrogeny, 4-6% silice kde je obsažen především anethol a fenchon. Obě složky uvolňují křeče hladkého svalstva, zvyšují činnost žaludku a střev. Fenykl podporuje vylučování trávicích enzymů, ochraňuje játra, působí proti nadýmání a jako antioxidant, uvolňuje hleny, podporuje tvorbu mateřského mléka a harmonizuje hormonální systém.

15.) Lékořicelysá (Glycyrrhiza glabra): obsahuje látky saponinového charakteru, zejména glycyrhizin 8-12%, který je asi 50x sladší než řepný cukr a má kortikomimetický účinek - vliv na kůru nadledvinek podobně jako kortikoidy, stimuluje produkci interferonu, který má příznivý vliv při léčbě hepatitidy B a jako inhibitor růstu tumorů. Dále obsahuje flavonoidy - likviricin, izolikviricin, formononetin se spasmolytickým působením a oxykumariny - umbeliferon a herniarin, estradiol a jiné fytoestrogeny, steriny a sacharidy. Používá se při žaludečních vředech, diabetu, bušení srdce, snižuje cholesterol v krvi, harmonizuje hormonální systém, zánětech, hepatitidě, ekzémech a jiných vyrážkách, rozpouští hleny, zlepšuje odkašlávání a používá se jako protijed při otravách potravinami, drogami a alkoholem. Celkově má silné antivirové, antibakteriální a antimikrobiální účinky. Laboratorně byl zjištěn vliv na replikaci viru HIV a helicobacter pylori.

Doporučené dávkování

Dospělí 3x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2x denně 10 kapek.

Balení 

Estrozin, 50ml můžete koupit zde

Zpět