DiNAvir, 50 ml

28.04.2015 19:09

ochrana proti virům a bakteriím, rektorirům a boreliím

Popis

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů,který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián plic, močového měchýře, sleziny a slinivky, jater, jangové a jinové patní a pojivové. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

DiNAvir byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystalterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly. Vítaný pomocník při boji s viry, retroviry a bakteriemi Léčivé byliny a éterické oleje obsažené v přípravku DiNAvir jsou v alternativní medicíně vítanými pomocníky při likvidaci virů, retrovirů a bakterií.

Složení

voda, líh kvasný 22,5 % (±1 %), fruktóza, hyssopus officinalis, prunella vulgaris, salvia miltiorhiza, rosa damascena, ligustrum lucidum, cetraria islandica, coptis chinensis, astragalus membranaceus, citrusparadisi, betonica officinalis, melisaofficinalis, glechoma hederacea,marrubium vulgare, dalanumsegetum, smes silic

Doporučené dávkování

Užívejte 3x denně max. 20 kapek, děti od 6 let 2x denně max. 10 kapek.

V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden.

Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více.

Balení

DiNAvir, 50ml můžete koupit zde

Zpět