Celitin

26.02.2016 21:09

proti stresu a únavě

 

 

originální kombinace lecitinu (1 000 mg) a Ginkgo biloby (40 mg), obohacená o bioinformační složku.

 

Popis

Vyvážený poměr účinných látek přípravku Celitin působí příznivě především na oblasti mozku, které se účastní procesů dlouhodobého plánování, soustředění apozornosti. Užíváním se zlepšuje paměť, účinkuje proti stresu a pomáhá předcházet únavě a vyčerpání. Bioinformace obsažené ve výrobku harmonizují s ostatními účinnými složkami a jemnými energiemi informační pole organismu.

Další pozitivní účinky Celitinu:

  • podporuje metabolismus tuků
  • reguluje cholesterol v krvi
  • vyživuje pouzdra nervových vláken
  • brání vzniku arteriosklerózy
  • brání vypadávání vlasů a tvorbě lupů
  • ovlivňuje látkovou výměnu vlasů a nehtů.

 

Lecitin se nachází ve všech buňkách lidského těla, kde se účastní životně důležitých pochodů. Významný je jeho vliv na metabolismus cholesterolu. Přeměňuje škodlivý cholesterol na neškodný a tím pomáhá předcházet arterioskleróze a srdečnímu infarktu. Při užívání lecitinu bylo prokázáno zlepšení paměti a aktivace mysli.

Ginkgo biloba účinkuje pozitivně na široké spektrum poruch. Zvyšuje průtok krve v mozku a umožňuje tak nervovým buňkám absorbovat více kyslíku. Ochraňuje cévy před křečemi a ztrátou pružnosti, má relaxační účinek na cévní stěny. Působí jako bariéra proti abnormálnímu vzniku krevních sraženin v tepnách a žílách. Klinické využití zahrnuje léčbu senility, hluchoty, diabetické cévní choroby a některých očních poruch.

Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.

 

Doporučené dávkování

1 kapsle 1x denně

 

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po třech týdnech užívání následuje týden pauza. Výrobek není určen pro děti a pro osoby přecitlivělé na včelí a sójové produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. 
Ukádejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě 10–20 °C, chraňte před mrazem.

 

Balení

CELITIN, 90 ks

Zpět