Balancer Klas

10.04.2015 08:54

menopauza, močové ústrojí, cukrovka, antioxidant

Popis

Přispívá ke snížení nepříznivých projevů menopauzy, k normální činnosti srdce, stavu kloubů a k ochraně a regeneraci buněk

Harmonicky vyvážená kombinace aminokyselin a přírodních složek. Výtažek z Křídlatky kopinaté (Reynoutria japonica) obsahuje resveratrol, významný antioxidant s fytoestrogenní aktivitou, který se využívá ke zmírňování nepříznivých projevů menopauzy, podpoře zdravých kloubů a kardiovaskulárního zdraví. Resveratrol je také předmětem prokazování pozitivního vlivu na srdce, cév i nervových buněk. Ostropestřec mariánský (Silybum Marianum L.) je používán mimo jiné pro podporu ochrany buněk a jejich regeneraci. Chlorella - sladkovodní řasa obsahuje základní aminokyseliny a řadu vitamínů a minerálních látek. Je ideálním doplňkem očistných kůr a redukčních režimů. L-ornitin napomáhá normalizovat funkce jater prostřednictvím regulace cyklu močoviny. Taurin je důležitý pro energetický metabolismus a přispívá k ochraně proteinů DNA a lipidů před oxidačním poškozením.

Doporučené dávkování

1 – 2 kapsle za den.

Upozornění:

Nepřekračujte uvedené denní dávkování. Naní určeno jako náhrada pestré stravy.
Není určeno pro děti. Ukládat mimo dosah dětí!
Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.

Složení

Chlorela prášek, extrakt z kořene Smetánky lékařské standardizováno na 3% flavonoidů, Ostropestřec mariánský extrakt ze semen 30:1 standardizován na 80% silymarinu a 30% silybininu, L-glycin, L-taurin, L-ornitin HCL, Alfa-lipoová kyselina, resveratrol z kořene Křídlatky kopinaté.

Balení

Balancer Klas, 60 kapslí můžete koupit zde

Zpět